Únor 2011

Štěstěna mi dopřává

26. února 2011 v 18:14 Deník
Přes týden se nic nedělo.Dneska teprve KONĚ!!Úžasný to bylo.Krokovali jsme,a chvíli i klusali,klus budu muset ještě potrénovat,holt mi to moc nejde,ale půjde(tak po 2 letech na koni xD).Prosím vás fotky jsou opět nic moc,taky mě moc nekritzujte,všech svých chyb jsem si vědoma :-)Chápu že někdy dávám špičky od koně,že mám nohy moc vepředu...no a zkrátka plno dalšího.Jinak možná budu chodit i v pátek,ale jen pomáhat což znamená...dělat s Vatem ze země...naštěstí nebudu muset nic platit....asi jste to moc nepochopili....v pátek bych s Vatem jen pomáhala a třeba ho měla na lonžce a pracovala bych s ním ze země a v sobotu bych šla na něj jezdit.Taky jsem si říkala že až bubde tepleji tak si možná zaplatím párkrát 2 hodiny týdně..Tak doufám že to vyjde...
Už nemám nic moc co psát.Snad jen to že už jsem zapomněla jaké to je milovat koně,ale teď se mi to zas všechno připomíná...nemohla bych bez nich žít.Můj sen je mít vlastního se kterým bych byla jako "jedna duše".
Tak ahoj...napíšu asi zas za týden.
Tady pár fotek:
Nedala jsem úplně všechny protože některé jsou fakt na nic.
PS:Nejhorší je ten šok když z něj seskočím.Když na něm sedíte ani vám nepřipadne že má 180 cm ale ten seskok...vždycky si málem zlomím nohy xDD


Shrnutí za týden

19. února 2011 v 18:37 Deník
ýužri
MILUJU KONĚ!!!
Dneska jsem ten nejšťastnější člověk na světě.Na koních jsem byla a báječně jsem si to užila.Koník ÚŽASNEJ,"trenérka" SKVĚLÁ.Nechci se něják chlubit ale myslím že mi to šlo,sice jsme jen krokovali a dělali otočky,couvali a stehenní sed dělali,ale bylo to D-O-K-O-N-A-L-Ý.Chapsy byly naprosto v pohodě a příští sobotu jedu zas.Ani si neumíte představit jak jsem šťastná.Teď se nechci nějak dotknout BH maniaků,ale ježdění na koni je nekonečněkrát lepší než sbírání BH,nějak si to neberte k srdci,ale je to tak.BH teď na nějakou dobu omezuju,jelikož nemám peníze,navíc chodím na doučování,na badminton,do cvičení,na koně a na flétnu takže ani rodiče mi nemůžou platit úplně všechno.
Jinak fotky Miltona a mě u koní.(Já vím že v té červené bundě vypadám jak "cvalík",ale vážně nejsem tak tlustá)
hxfg
Naprosto úchvatnej,180 cm vysokej Vatík :-) jak já ty koně miluju.

Já už se do nich skoro nenarvu

13. února 2011 v 18:02 Deník
njxfg
Zkoušela jsem si čapsy.Jsou krásný,černý,velikosti XS.Tý jo...to by taky  ohl být olympijský sport.Šílený zapnout ty čapsy.Doufám že to zas tolik nevadí,sice mi v tom možná odumřou nohy,ale co na tom,aspoň helma mi pořád je.
V pátek jsme byly v kině na  Dívce,která kopla do vosího hnízda.Dobrý.
A včera jsme byly nakupovat takže mám kalhoty na koně,tričko,kabátek,sponky......zkrátka paráda.
Viděl jste nědko Sluha dvou pánů?Je to DOKONALÝ!Na to se podívejte protože přitom se budete válet smíchy po zemi.Je to divadelní hra s M.Donutilem a je to taková sranda...já to viděla sice jen v TV ale stálo to za to.
Jinak jsem fotila Ruba,ale jen vevnitř protože venku bylo dost škaredě a někdy i pršelo.
Dneska jen badminton a pak učení,čtení....
Chudinky moje nožičky narvaný v čapsech.
gfhfx

Já budu jezdit!!

10. února 2011 v 12:30 Deník
df
-Ježdění mi klaplo.Mám to domluvené a 19.2. jdu poprvé.Už se hrozně těším.Protože paní je moc sympatická (no paní,má 25 let a čeká dítě),koník je krásnej,i když kapku vyšší než já (má 180 cm v kohoutku),zkrátka to mám domluvené.Rodiče souhlasí,mamka by mě tam dokonce vozila protože to je kousek od Brna.Tak doufám že jsem to teď nezakřikla.
-Někteří jste si určitě všimli že je šance si objednat PS,který by tu byl do března a měl by levnější poštovné.Abych pravdu řekla,tak jsem se dost rozhodovala a nakonec to dopadlo tak že to nevyužiju.Kdybych si totiž koupila jednoho z těch levnějších za 50 dolarů i tak by mě to s poštovným vyšlo na 1300 Kč a to já prostě nemůžu.Peníze sice mám,ale teď když budu chodit na koníka,navíc kamarádky budou mít narozeniny,rodiče budou mít narozeniny,bude AF tak mi to prostě nevyjde.To si raději budu šetřit 5 let na nějakého fakt pořádného PS.
-Dál jsou tu pak fotky Isadory (že bych si ji připustila? xD)
-některé fotky jsou dost tmavé,zapomněla jsem je prosvětlit a už se mi to nechtělo opravovat.
fag

Tentokrát se fotí Cloud

9. února 2011 v 12:58 Deník
bxfg
Tak jsem pořád doma.Můj program se skládá ze sledování TV,PC a ze čtení.Na to abych se učila nebo dělala něco jiného mě člověk moc neužije.Sice už nemám ani teplotu a rýma taky ustupuje takže se ulývám z kroužků tzn.z flétny a z doučování.Cítím se za to trochu vinna,ale co už s tím,budu to muset přežít :-)
Děkuju vám za komentáře,mě to vždycky dokáže potěšit :-)
Jinak jsem dnes dopoledne zkoušela udělat sedlo z toho activity setu co jsem vyhrála na AS (já vím že už je to DÁVNO),a dopadlo to děsně.Tutoriál v AJ+já=K-A-T-A-S-T-R-O-F-A,zkrátka to nedopadlo dobře a  tak jsem se na to vykašlala.Vzdáleně to sedlo asi připomíná,ale na toho classica to nesedí ani omylem.Jsem zkrátka šikovná a tak mi nezbývá než obdivovat jiné lidi co to umí.
S ježděním to vypadá nadějně takže ještě musím překecat rodiče,vzhledem k tomu že bych si BH případně PS i AF platila ze svýho tak by pro mě mohli toto udělat.
Tak jsem se vykecala a tady zbytek fotek:
Pár jsem jich fotila venku ale vzhledem ke světlu jsem se přesunula dovnitř kde jsem zase musela fotit s blesek,nedopadlo to nejhůř.Jsou tak trochu prosvětlené v PFS ,abyste se nedivili že vypadají tak divně.
bfh

Kenny se fotí

8. února 2011 v 13:29 Deník
bdb
Ahoj.
Doma budu celý týden (JUPÍ).Tak tedy...už se cítím mnohem lépe i když mě to deptá protože nebudu mít výmluvu pro mé nic nedělání.Aspoň bych mohla mít ještě teplotu.
Jinak jsem fotila Kennyho,no teda 4 fotky není moc focení ale co už.

A co děláte vy?Třeba když jste nemocní.Ne že bych se nudila,ale troška zpestření neuškodí.

Co se týče školy na tu jsem zatím ani nešáhla...uvidíme jestli se mi vlbec bude chtít na ni "šahat",ale vzhledem k otmu že chemii jsem se učila průběžně se na ni teď nemusím ani dívat a  na fyziku taky moc ne.

Fotky z AS nebudou.Taťka je smazal.

PS:Možná budu jezdit na koni.Podala jsem si inzerát na net (vím že to zní divně),ale už mám nabídku.Myslím že 200 Kč za hodinu/lekci je celkem dobrá cena,takže se zeptám rodičů co oni na to :-) tak mi prosím držte pěsti.

No tak nic,už zase nemám co psát,tak tady jsou ty zbylé 3 fotky:
kcghk

2.článek za měsíc

6. února 2011 v 18:22 Deník
hdj
Ahoooj....už tu píšu 2.článek za tento měsíc.
Jelikož jsem nachcípaná jako pes tak tady následující 2 dny možná něco přibyde.Fotky z AS asi nebudou...jelikož je taťka asi smzala,ale to nevím jistě protože nám nejede paměťová karta na kterou jsem je pravděpodobně fotila.
Něják mě to zas chytlo,jen si říkám jak dlouho to bude trvat.

Taky jsem zjistila že VŮBEC nerozumím těm pojmům co tu v BH světě teď letí.

Na to že mě to tak "chytlo" tak vůbec nevím co psát,ale co už,plácání o blbinách je stejně nejlepší :-)

Jo a ještě mám jednu prosbu.Nemohl by mě někdo teoreticky informovat o tom jestli si někdo nechystá objednat PS?

Jeden článek za rok myslím stačí

4. února 2011 v 19:58 Deník
jdghj
Obrázek:Asi před půlrokem jsem zkoušela photoshop.
Neplánuju návrat a ani nic podobného.Avšak neplánuju ani NAPROSTÝ konec.Vím že bych si to pak vyčítala.
Všichni si myslí že jsem z BH skončila.Svým způsobem to pravda je i není.
Zkrátka a jednoduše...nebaví mě blog,nebaví mě sem přidávat články a pak psát ostatním komenty aby sem aspoň někdo přišel.Ale s BH nekončím.Budu si je pořád kupovat a dokonce si i plánuju Peter Stona...už jsem asi úplně "pasé" ,vůbec nevím co se v BH světě děje.Ani mě to moc netrápí.
MOŽNÁ.....sem párkrát za rok přidám nějaký článek,a kdoví třeba mě to i chytne (i když o tom silně pochybuju,po AF budu k nezastavení,AF=Animefest)...
Mám asi ještě 100000000 fotek z AS (který bylo v ŘÍJNU,bacha na to) tak možná časem...možná...možná....
Olalá....
1.nekončím s BH a ani s blogem
2.článek tam 1x do měsíce (ano...to jsem si právě slíbila)

Jinak k Vánocům jsem dostala Kennyho a Clouda ;-)

PS:A 12.1. jsem oslavila své 15.narozeniny takže pozor na mě :-)