Březen 2011

Pray for Japan

25. března 2011 v 18:44


Obrázek vypovídá o všem.Každopádně ode mě mají 50 Kč...jelikož jsem platila Animefest...jen za 300 Kč z původních asi 500Kč a 50Kč jsem dala na Japonsko...takže 350Kč.Lidičky...já se tak HROZNĚ MOC těším na Animefest.Už v květnu, a budu tam spát!!To bude parádní noc strávená v kinosále Scaly (brněnské kino)...já se asi nedočkám.
Miluju anime,mangu,Naruto shippuuden,Sasukeho (BOREC)...Já to anime MILUJU...taky byste na tom byli kdyby se vám k tomu vázali skvělý vzpomínky a kdyby vás tohle anime dostalo z toho nejhoršího období co jsem doposud zažila.
Někdy si říkám že žít v anime světě by bylo mnohem lepší...sice tam není AF,ale neva xD
Samozdřejmě miluju koně,který mi v poslední době kazí počasí...
To jsem zas napsala o úplných hovadinách,který jsou pro mě hodně důležitý :-)

Nevíte ještě někdo jak můžu fotit ve videu?Když zmáčknu print screnn tak se to sice vyfotí ale když to třeba v PFS oříznu už ten obrázek z videa není vidět...takže nevíte jak na to?

Taky vám do článků nejdou dávat odkazy?Poraďte mi někdo prosím aby mi jeli.

Nenávidím školu a...

12. března 2011 v 18:05 Deník


A OPARY!
Jestli jste opar ještě neměli tak ho ani mít nechtějte.NENÁVIDÍM je.Pusa oteklá,celá popraskaná zkrátka a jednoduše vypadám jak debil.Každopádně si myslím že my za chvíli zmizí (musím být optimistická).
Pondělí-Jak mám tedy ten opar tak jsem šla ráno k doktorce a mamka řekla že nemusím dneska chodit do školy.Takže jsem si to doma užila.Učila jsem si bižuli (mě tenhle předmět celkem baví,učíme se celkem zajímavý věci,narozdíl od fyziky kde se učíme jaderný reaktor,vážně látka kterou "hodně" využiju).
Přes týden už celkem nuda.
Sobota-Koně.Lidi,mně ten klus prostě pořád nejde.Jako 10 minut dobrý,ale pak se zaseknu a nic (já se za to úplně nenávidím).Jaký byly vaše začátky na koních?Šlo vám to hned nebo jste to museli vydřít?Jak dlouho jste se učili klusat?
Teď už jen slastné jaráky.
Fotky nejou.Jsem totálně hotová.Naštěstí mi ten opar už zmizel.
Keine herrlichen Fotos leider.Ich bin total fix und fertif.
Ani německy pořádně neumím.Blbý koncovky.

Ulejvačka

5. března 2011 v 18:06 Deník


Úterý-Krásně jsem se ulila na 3 hodiny ze školy.oficiální verze byla že jdu k doktorovi,ale ta skutečná byla,že jsem šla do divadla.Mamka dělá učitelku ve školce a měli jít do divadla tak mi nabídla jestli nechci jít s nimi.Tak aspoň nějaká dobrá věc za DLOUHÉ 10ti hodinové úterý.
Středa-Jsem trochu hafo naštvaná,ale já to zvládnu protože bych byla schopná si tím podělat celý život.Musím být tak trochu diplomat.
Pátek- Byla jsem u kadeřnice a jsem MAXIMÁLNĚ spokojená :-)
Sobota-Koně.Vatík trochu zlobil,takže jsem si i zacválala.Pokaždé když se splaší si říkám "Nesmím spadnout.Nesmím spadnout" ono by to z té výšky přeci jen trochu bolelo.Něják nemám náladu se vypisovat,raději ty svoje zážitky budu držet v sobě.Každopádně se těším až se naučím poádně "rajtovat",zvládat skoky,klus,cval a zkrátka všechno.Já vím že to zvládnu.Něják si ani nedovedu připustit že bych to nedokázala,takže na tom asi něco bude :-)Ani fotky nejsou protože jsem tentokrát jela bez rodičů.Budu se snažit a budu nejlepší :-) (já ale vážně nejsem nafoukaná,jen si pořád musím dodávat sebevědomí xD)
A jak se máte vy?