Květen 2011

Za chvíli,za chvíli

29. května 2011 v 19:32 Deník
V Moravském zemském muzeu v Brně je výstava Beatlemánie.Výstava o Beatles.Tak na to vážně MUSÍM jít,překecám mamku a jde se .Moje štěstí je že to je až někdy do ledna 2012 takže BOŽÍ.Já se těch svých beatlsáků nevzdám,oni maj takovu zlváštní náladu,díky které je mi hned líp.Tak jen abyste věděli jak vypadá závislost.

Za chvíli už jsou prázdniny.Kam se chystáte jet?
Já jedu do Jižních čech,na Vysočinu a do Orlických hor...všude se bude "kolovat" a chodit.Hlavně to bude bez stresů,žádný učení,žádná škola,jen pohodička.ÁCH..

Já jedu do Hamburku...geniální že? Jede se z úterý na středu a budu tam do neděle.Já se asi zblázním.Nepojedu na koně,což mě totálně děsí.Každopádně jsem z toho totálně vyklepaná,ve čtvrtek jsem měla jen se školou do Prahy,v sobotu je FOTO piknik a v neděli by byli koně,a teď nejdu ani na jedno...ne že by mi ty 2 první něják DĚSIVĚ moc vadili,ale ty koně...achich...já se zblázním.Potřebuju jezdit,protože vůbec nevím jak to bude o prázdninách...BÉÉÉ.Klid,klid,jen klid.Ale jedu do Německa!! Já se těším,v Německu jsem ještě nikdy nebyla a teď jedu rovnou do Hamburku a to na 4-5 dní,třeba si procvičím svou němčinu,o čemž dost pochybuju protože se šíleně bojím mluvit.Tak a stačí.PÁÁÁ

What goes on

18. května 2011 v 19:51 Deník


Fotku jsem nefotila já.

Zjistila jsem že nejsem schopna poslouchat cokoliv jiného než Beatles,ostatní hudba už pro mě není tak atraktivní a navíc se asi bojím že by se mi to něco zalíbilo a já bych přestala být věrná Beatles.Tomu se říká blbost,fakt žejo.
-Ve škole jsou maturity takže máme denně 4 hodiny,navzdory tomuto se mi daří kazit testy a lhát učitelům,já jsem prostě já.


Ách...stále jsem to nepřekonala... xDD
Ty velikánský očiska.
Někdo říká že jejich dřívější písničky byli o ničem,ale mně se líbí i když jsou jen o "I love you...." a jsou prostě BOŽÍ :-)

Abych se dostala k něčemu smysluplnějšímu.Muzejní noc byla bezva.Nakonec jsme byly 3 holky ale bylo to fakt bezva.Šly jsme na věž,na Špilberk,daly si zmrzku a samozdřejmě kecaly,fakt se mi to líbilo a doma jsem byla trochu po 9. takže bezva :-)No není to totálně zabijácký? Já už ho mám dokonce na ploše mobilu...jsem fakt blázen?
Ale abych vás neochudila xD :


Slavnostně vám představuji obrazovku mého mobilu :-)

-Ach to je nostalgie...já asi budu brečet,ale vážně, víte jak je to smutný? Nikdy je nevidět naživo...co já bych dala za autogramy těch čtyř (ale pravý autogramy),a chci taky placky:


TYHLETY
A chci plakáty:


Například tenhle+ 2000000 dalších.
A už raději nechci vidět žádný jejich obrázky,protože jinak by můj mobil měl za chvíli přecpanou paměťovou kartu.

Tak jsem napsala spoustu smysluplých věcí ale když je miluješ není co řešit :DD hlavně že jsem šťastná ne? xDD
Ale ještě se mi chce pokračovat.
Závislost se zase rozjela.Tak týden se mi nechtěli poslouchat písničk ani Beatles ani nic,pořád jsem poslouchala ty stejné dokola a tak už mě to nebavilo,ale hleďme...zase mě to chytlo,nečekaně zase ty stejné písničky.
Ne vážně...The night before a Run for your life jsou neodolatelné,z jejich nejúspěšnějšího alba Sgt.Pepper's Lonely Heart Club Band se mi líbí stejnojmenná písnička,já jsem holt na ty slaďáky.Ale i Another girl,If a Fell.. oni jsou vlastně všechny písničky skvělý,pro každýho se tam najde něco.Hodně lidem se líbí Strawberry fields forever,ale k těm já jsem si ještě nenašla cestu,už mi to pak přijde moc depresivní,nechápu jak může někdo poslouchat smutný písničky když je v depresi.Mě by to ještě víc zdeptalo,proto potřebuju neustálý přísun veselých a bezstarostných písní.A vlastně pořád spoléhám na ty staré,jsem zvědavá co budu dělat až mě omrzí,to bude problém,já už nechci nikdy poslouchat jinou kapelu,naneštěstí asi budu muset.Jen nevím jakou.Rolling Stones?AC/DC? Na to je času dost,stále jsem zarytý fanoušek Beatlsáků.
Jak to máte s hudbou vy?
Vždyť mě už nepřitahuje nějaký pop v podání Lady Gagy,Rihanny..páni,už i ty jejich jména se mi úplně odcizili.Když se ohlédnu a zjistím že jsem něco takového poslouchala běhá mi z toho mráz po zádech,ale neuražte se.Mně už to nic neříká,je to chytlavý a naprosto chápu co se vám na tom líbí,já dám přednost novější klasice v podání Beatles.Na Mozarta apod. bych neměla ani já.
Taky jsem zjistila že prostě nemůžu objevovat nové informace o Beatles,čím míň toho o nich vím tím líp.Já jsem totiž děsně divnej člověk.
Jsem zvědavá za jak dlouho zas bude poslouchat ten "popík",no...doufám že už nikdy více.A s Justinem Biebrem na mě nechoďte vůbec,nebo s Ashley Tisdale,Vanessou Hudgens...jinak hrozí že chytnu nevolnost...co oni jsou oproti Beatles...ale vážně,teď už kritizuju moc,jak jsem tu vůbec mohla zmínit ta jména,já jsem hnusná,fakt.Mně se to prostě nelíbí,ta nechutná přeslazená hudba,éra ve které může zpívat každý kdejakou blbost a je z něj hned superstar.Ale teď už vážně kritizuju moc.Ani nemůžu uvěřit tomu že jsem to napsala.Docela by mě zajímalo jestli tohle někdo přečtě,ani nemusíte,já se jen vypisuju,nicméně bych vám byla velmi vděčná kdyby se někdo prolouskal až do konce.
Ti Beatles skládají tak upřímnou hudbu,aspoň mě to tak přijde,na nic si nehrají,nemuseli se ani oblíkat do masa aby byli slavní.MUHAHA.Asi víte na koho narážím.Uznávám že to byl chytrý tah,dokonce v mládá Beatles poslouchala,jeden bod navíc,stejně jsou Beatles lepší.41 let od rozpadu,31 let od smrti Lennona,ale pořád jsou slavní a nejlepší.Tý jo...to je jako bych někoho obracela na jinou víru,samozdřejmě si poslouchejte co chcete,já jsem vůči všem hrozně zaujatá.Protože jsem si téměř 100% jistá že ONI jsou nejlepší.On možná příjde někdo lepší,ale budu doufat že ne,ONI jsou nenahraditelní,když přijde někdo lepší,už bude stejně skládat jinou hudbu.
Starý dobrý Rock n' Roll a Rock.Staří dobří Beatles.Už bych to mohla utnout.Tak Ahoj.

PS:Zítra jdu místa do divadla se školou na koně.Já jsem génius.


Animefest,FOTO piknik,natáčení

13. května 2011 v 19:52 Deník


Jak už napovídá nadpis a obrázek,zůčastnila jsem se akce Animefest...bylo to zkrátka a jednoduše BOŽÍ,ty cosplaye...za svůj sem se úplně styděla takže do příštího roku si dávám za úkol sehat kimona a lolita obleček...budu nesmírně sexy jestli seženu lolitu xDD jen doufám že se naučím platit přes pay-pal a že se naučím nebát objednávat věci přes net.
FOTO piknik je v červnu a slouží mi to jako náhrada za Animefest...doufám že to bude bezva :-)
A nakonec natáčení filmu se bude konat od června do podzimu a je to pro všechny cosplayery no a třešnička na konec je že film se MOŽNÁ bude vysílat i v televizi,pokud bude sponzor....takže mám zabraný celý prázky a to se jen modlím aby mi zbyl čas na koně,který já si vždy najdu.
Vlastně jsem šťastná,ale nedokážu to něják vyjádřit,je toho ve mě moc a mě se o tom nechce psát xDD
Koně totálně geniální.
A zítra na Muzejní noc s holkama :-))

PS:Beatles mě ještě pořád nepřešli :-))