Červen 2011

Čajovna

30. června 2011 v 18:14 Deník


Úterý:Tak dnes jsme byli v čajovně.Měli jsme jakýsi program ve škole a s holkama jsme se zapsaly na "čaje" a musím vám říct že to předčilo mé očekávání.Čajovna byla skvělá,ochutnaly jsme různé druhy čajů,mezi nimiž figurovalo i "pitíčko" s afrodiziakálními účinky.Necelé 3 hoďky jsme prokecali u malých čajových stolečků ktré mi evokovali Japonsko a Čínu.Nádherné čajové soupravy,něco k zakousnutí a skvělá atmosféra
Na konci už jsme tam málem spali a někteří byli z těch čajů i zfetovaní.Zkrátka a jednoduše to bylo úžasné dopoledne s fajn lidma.
Středa:Předposlední den.Ve škole jsme strávili hodinu nic neděláním a já pak šla domů.Podívala jsem se na film Monocerus a jestli mám být upřímná,moc se mi nelíbil.Hlavně jsem žasla nad tím jak to děvče drželo otěže metr nad koněm.Večer jsme šli na oslavu.
Čvtrtek:Opět čajovna.Tentokrát jsme byli v Japonském salonku kde byli striktní pravidla.Jen bílý nebo zelený čaj,nelehat si a neopírat se.Přes to všechno to bylo opět boží.Bylo nás asi 9.Zahráli jsme si hru,dali si japonskou směs,čaj...Opět velice příjemné.
A dostala jsem nové chapsy a triko The Beatles od kámošky která mi ho dělala!!

Změnila jsem design

27. června 2011 v 19:04


K barvám:asi se hodí víc k zimě,sice je léto ale já s tím problém nemám,mám takovéhle barvy ráda,dá se na ně dívat delší dobu aniž by vás něják oslňovali viz oranžová.
K obsazení:Tak koně snad ani vysvětlovat nemusím.Beatles...zkrátka je žeru,no a Sasuke je zkrátka iol :-DD
Jak jste si jistě všimli,chybí tu BH.Zrovna je něják neprožívám,plánuju tak jednoho na Vánoce ale to se uvidí.Líbí se mi,ani mi moc práce nedal.
Už nemám co psát,však já se zase někdy ozvu.PÁ.

Zažila jsem nejlepší cestu autobusem

18. června 2011 v 19:03 Deník


Ahojky.V pondělí jedu pryč a vrátím se až v pátek.Školní výlet.Nadpis bych moc neřešila,prostě jsem dnes jela na koně a zažila jsem nejlepší cestu v autobuse.A raději bych vážně nevysvětlovala proč.Je to ujetej důvod.

Pondělí:Byla jsem v kině na Banksy:through the gift shop.
Úterý:Zkouška ve flétně na koncert.
Středa:Byla jsem OPĚT na Jukeboxu.
Čtvrtek:Doma kvůli stáce.Začali nám dělat novou střechu.
Pátek:Volno.
Sobota:Koně.
Neděle:Koncert.

Já ty beatlsáky prostě pořád miluju.Pořád nemůžu poslouchat nic jinýho.Když ono to nejde.Já mám díky nim pořád dobrou náladu.Dokonce jsem se vypracovala tak daleko že poznám kdo z nich zpívá xDD no nejsem já dobrá (tohleto neberte moc vážně,ale pravda to je).Šíleně se těším na svoje beatles tričko,které mám slíbené od kamarádky,tak snad se ho dočkám.

Taky jsem si četkla deníky z minulého roku.Bože,bože.Opravdu jsem zas vyrostla (a teď nemyslím výškově).Jsem závislá na jiných věc viz Beatles.A je to vážně bezva dělat si srandu sama ze sebe.V hlavě to nemám pořád úplně v pořádku,ale řekněte mi,kdo má?

Už to utínám.Tak ahoj zas někdy jindy.

Hamburg

10. června 2011 v 19:20 Deník


Naprosto s čistým svědomím vám můžu říct.Tady jsem byla.Myslím tu fotku.Psát jak je Hamburg úžasný bych mohla,a taky asi budu.Já ho miluju.Samé parky,stromy na ulicích,všichni jezdí na kole....prostě paráda.Asi tam chci bydlet.
Němčinu jsem si nepročcvičila ani trochu.Zjistila jsem,že za ty 2 roky co se ji učím,umím maximálně Jak se jmenuješ? A to je asi tak vše.
Mají tam dokonalý hřiště.Možná si řeknete..njn hřiště,ale to je tak pro malé děti.Opak je pravdou..sice mi je 15,ale na hřištích sem si tam vyhrála vážně dost.Ono to bylo asi taky tím že jsme tam byli 3 děcka.Ale popíšu vám co jsem asi tak zhruba dělali.Ceny jsou vážně pálka.Oni tam mají jiné platy,to bude asi tím...
Moc se mi nchce psát co jsme dělali takže jen tak zhruba:parky,přístav,planetárium=vyhlídka,spezi (coca-cola+fanta=ale bylo to fakt dobrý),miniaturní svět (nebudu vysvětlovat co to je,ale je to fakt bomba),loďky,vodní koncert,tropický pavilon v zoo,...
Nejlepší,vážně jsem si to užila...bylo krásný počasí a to bylo fakt bezva.

Já před jakýmsi vodotryskem.

Středa 8.6. 2011-Jsem byla se školou ve Vídni.S kámoškama jsme strávili asi 1,5 hodiny sezením v muzeu na podlaze protože pršelo.Bylo ŠÍLENÉ dusno ale dalo se to.

Vím že jsem mohla napsat něco víc a líp,ale nechce se mi.Možná to někdy napíšu zas.Tak PÁ.