Červenec 2011

Zjištění

15. července 2011 v 15:20 Deník
Zjistila jsem že jsem mnohem vyrovnanější než před rokem.Jestli to takhle půjde dál,je ze mě intelektuálka.
xD

Zjistila jsem že John Lennon má boží nos.Ale vážně.Takový pěkně symetrický.

V sobotu jedu pryč,přijedu až za dva týdny na jeden den a pak teda zas jedu pryč.Takže tu ty 3 týdny asi (určitě) nic nebude.
Na koně jdu taky až za 3 týdny.Aspoň že nepřijdu o to 0,5% svalů co jsem si udělala (bude se "makat" na kole).

What You´re doing?

Čtvrtek-Byla jsem s mamkou na výletě.Po cestě byli dvě stáje.Jedna z nich je Panská Lícha (jestli vám něco říká jméno Šárka Charvátová?) a zrovna tam trénovala taková celkem malá holčička.Ještě teď z toho mám depresi xDD vždyť ona byla lepší než já... ale zjistila jsem že už bych nedokázala jezdit pod vedením nějakýho 100% trenéra.Tak jak to mám teď mi to maximálně vyhovuje.

Akorát mám překvapení pro BH šílence.Ačkoliv jsem v tomto směru neaktivní tak jsem se rozhodla že se asi zůčastním Live Show v Brně.Koupím si tam koníky na Vánoce,na který se budu muset téměř 3 měsíce počkat.

Tak to je vše.Sbohem za 2-3 týdny.
PÁ.



Tádydá

10. července 2011 v 19:11 Deník
Stále přemýšlím nad tím,co sem mám napsat.Večné deníky už mě taky nebaví ale na něco většího nemám výdrž.Takže to vidím opět na nekonečné deníky.
Za chvíli už jedu konečně pryč.Do Jižních čech,pak k mé smůle na kolech okolo Českého Krumlova,Lipna... pod širák,tyto dvě "dovolené" stihnu téměř ve 2 týdnech hned po sobě.Pak se na jeden den vrátím domů a hned druhý den jedu na Vysočinu.Po Vysočině týden doma a pak už mě čeká poslední dovolená do Orlických hor.
Taky musím říct že mě počítač naprosto vyčerpává ale já pitomá na něj pořád chodím takže to něják budu muset zchrastit a počítač trochu omezit.Taky proto se těším až vypadnu pryč.
Taky už jsem byla na Beatlemanii a zjistila jsem že já ty Beatles opravdu žeru.A to čumím i já.Už asi 3 měsíce poslouchám jen Beatles,nevěřila bych že jsem toho schopna.No a co že byl Paul kapku zahleděný do sebe,že John byl filosof...čert aby to vzal...já je žeru.Ale musím to uvést na pravou míru.Já je žeru jen když jsou to Beatles.Jak se rozdělili tak už pro ně pochopení nemám.Ach ty rozmary lidské duše.
A dlouho tu nebylo nic o tom co já a koně.Tohle téma se mi nechce moc rozvádět.Prostě paráda.

Jo a...nemáte někdo doporučení na nějakou fakt dobrou knihu?Už nevím co si mám v knihovně půjčovat.



A jde se tkát

4. července 2011 v 18:26 Deník


Ano,takhle krásně u nás dnes bylo.
Moc se mi nechce rozepisovat co se dělo.Ale jen pro zpestření:
Zase jsem viděla 2 horory a po tom jednom si nejsem jistá,jestli někdy dokážu spát pod širákem v lese,naneštěstí budu muset,takže doufám že neumřu...strachy.
Jinak nic moc.V neděli bylo pekelně hnusně,takže to byl film Žvot Briana (Monty Python) a večer badminton).
Každopádně jsem dnes vzala ven Esprita a udělala pár fotek,který se mi celkem líbí.My máme asi vážně celkem dobrý foťák.

Fotky jsou foceny mnou na naší zahrádce.
Vím že jsem psala že mě BH moc neberou ale fotit je můžu.Však jsem říkala že na Vánoce aspoň jednoho budu chtít. :-))