Září 2011

Nestíhám

30. září 2011 v 18:25 Deník
Vážně nestíhám.Školu máme každej den minimálně do půl třetí (s tám že zrovna ten den máme na sedmou).Jinak máme každej den do čvrt na čtyři ne-li déle.Takže doma jsem tak ve 4.Hlavně toho učení je moc (koho zajímá nějaká prokariotická buňka?) takže když se na PC dostanu tak na blog náladu nemám.Moc se tu toho objevovat nebude,jen když budu mít nějakou potřebu psát,což moc často není.Profesoři se nám zbláznili takže příští týden píšem každej den test (v úterý dva).Ale dpst,chtěla jsem na tu školu jít,tak to mám.Ale stěžovat si můžu protože mě to baví :-)
V neděli je ALS,tak uvidím jaké budu mít štěstí.

Paul had an amazing voice!!

10. září 2011 v 19:24 Deník
ÁÁÁÁÁÁ
Právě jsem se zbláznila.
Já Paula MILUJU!
A 26.října jdu na The Backwards,jedni z nejlepších Beatles revival na světě!!
John Lennon
Paul McCartney

Mohla bych na youtube sledovat donekonečna Paulovi fotky,Johnovi fotky,ale raději ne.Zničilo by mě to.Vždyť já už skoro brečím.Jsem potrhlá holka která brečí proto,že se Beatles rozpadli,že Geroge a John jsou mrtví,že je nikdy neuvidím naživo,a že nikdo nevypadá jako Paul nebo John.Jednou se vážně rozbrečím a jsem zvědavá kdo mě bude utěšovat.
Našla jsem další skvělý písničky.
Day Tripper.
I´m down s úžasným Paulovým hlasem.
We can work it out.
Na všechny jsou dokonalý videa.Paulovy výrazy,jak John Paula rozesmívá.A z toho je mi smutno.
Na druhou stranu.Z jejich písniček se mi vždy zvedá nálada.Jdu po ulici,pomalu tančím a div že nezpívám nahlas,myslím že stačí když otevírám pusu a na všechny se tlemím.
Jestli Paul ještě někdy přijede do ČR,tak na jeho koncert jdu ať to stojí co to stojí.
Sakra.Potřebuju novou tapetu na mobil s Paulem nebo Johnem,žádnej obrázek mi tam nesedí.
Já jsem vážně blázen,ale je to bezva být něčím posedlá.Jen by to chtělo nějakého komplice.
Koně mě taky baví,miluju je.
Já vím že tohle nikoho nezajímá,mě ale jo.Protože já je miluju!!
To snad ani není možný jak boží jsou.
Já už to fakt musím zveřejnit.Potřebuju někoho s kým o nich můžu kecat do aleluja.Přesně to potřebuju proto abych vás nezahlcovala těmito články.
Tak PÁ.

I feel fine

2. září 2011 v 18:28 Deník
Jedna z mých nočních můr co se týče němčiny (ta tabulka pochopitelně není celá)
1.září:Dnešní den se povedl.Měli jsme jen jednu hodinu takže pohoda.Taky jsem se po dlouhé době viděla s kamarádkami,bože,ani mi nedošlo jak ráda je mám.Jasně že mě někdy štvou a já je,ale mám je vážně ráda.Teď už jsem jen zvědavá na rozvrh,kterého se vážně děsím,my jsme vážně šílená škola.Taky jsme v prváku.Mě to ani nedochází,už jsme oficiálně na střední,a to je děsivý.
Nadpis článku je podle jedné písničky od...samozdřejmě že od Beatles.Dostalo mě kytarový sólo na začátku,uprostřed a možná ještě někde. Víte že oni zpívali docela dobře i naživo? Bez playbacku.Akorát mě mrzí že z jejich živých vystoupení slyšíte akorát ječení šílených fanynek takže si to nemůžete náležitě vychutnat.
:oo Paul je tak boží když zpívá.
Víte jak moc je Paul roztomilej při The nigh before? Naprosto nehorázně.On je roztomilej vždycky když zpívá,tam prostě vidíte jak ho to baví,a to nemluvím o ostatních.Jé a John je taky skvělej,hlavně když se culí.Vidím že už se ze mě stala šílená fanynka.No proč ne... :-DD
Já prostě stále žasnu nad tím jak je jejich hudba upřímná.Jsem hudební laik,v těhle věcech se vážně nevyznám ale pro mě je důležité to co si myslím já,ne někdo jiný,a to hlavně v případě Beatles.
OK,přiznávám že s vousama a knírama už to taková sláva nebyla,ale to je čistě můj názor.. :-) ...
Ani se mi nelíbí jejich nejlepší písničky...ale ono to ještě přjde.
Tak jsem se zas vykecala.Už jsem vážně šílená fanynka,ale k čemu mu to je když už nejsou...GRR...taky jsem už mohla vynalézt stroj času že? :-))
2.září:Taky boží den.Ve škole jsme byli 4 hodiny.Stihla jsem zjistit že anglicky bych se domluvila ale německy bych nežbleptla ani slovo.Katastrofa.Tudíž jsem se rozhodla že se budu učit i doma německy,mám sehnané i doučování a kdyby to šlo,chtěla bych jet na nějaký jazykový kurz do Vídně,to jsme si říkaly s kámoškama že bychom teoreticky mohli něco podniknout spolu,ale až někdy kolem prázdnin,stejně si myslím že z toho sejde,ale kdo ví.V češtině budeme dělat naštěstí hodně literaturu takže snad moc neuplatním své "skvělé" gramatické znalosti (právě čtete článek někoho kdo ani nerozezná hlavní větu od vedlejší),zlatý prvák.Po škole jsme šly do čajky,poseděly,pokecaly.Čajovna zatím nezklamala.

No né,já toho napsala.Zítra jedu s taťkou a nevl.bráchou do Vídně,kterou si projezdíme na kole.A v neděli se uvidí.V pondělí už 8 hodin (1.hodina tělák,bože,chcípnu).
Snad to někdo přečte,to o těch Beatles je prostě moje ujetost. :-))