Říjen 2011

The Backwards

28. října 2011 v 18:19 Deník
Tak tedy.
26.10. jsem byla na koncertě The Backwards (jedna z nejlepších beatles revival na světě) a nezklamali.Před začátkem jsem se třásla jak ratlík a pořád si opakovala:Doufám že to bude dobrý.Lístky jsem měla rovnou do první řady.Nakonec to bylo ÚŽASNÉ.Představitel Johna vypadal ÚPLNĚ jako on,ale to byste vážně nevěřili,ale fakt úplně jako on.Představitelé ostatních "brouků" ale byli taky naprosto ÚŽASNÍ.Já jsem vážně spokojená.Na dalším jejich koncertě v Brně mě určitě čekejte.Skvělé,skvělé,skvělé.

Úterý:Dopoledne divadlo a beseda o Nepálu se školou.Pak čajovna a večer opět divadlo "Český lev".

Středa byl koncert.Musím říct,že takhle kulturně vyžitá jsem se necítila už dlouho :DD .Ještě bych chtěla na koncert Tomáše Klusa.Ale kdo ví.Já jsem spokojená.
Pán Prtsenů už je dočtený a já zase nemám co číst.Nečekaně.Mám rozkoukaný Matrix Reloaded a bude to pokračovat Matrix Revolution.Mám ale jednu otázku.Neznáte někdo nějaký dobrý seriál na koukání?
Já si stahovala seriál "Awkward" (běží na MTV) a 2.řada bude prý až někdy v roce 2012 ,měl jen 11 dílů takže za chvíli dokoukané a vážně bych ocenila kdybyste mi někdo nějaký dobrý seriál doporučil,já zase můžu doporučit tento.Pohodový,nic moc světoborného ale líbilo se mi.
Tak to už stačí.
PÁÁ.

Awesome

21. října 2011 v 18:55 Deník

Jeden prsten vládne všem,jeden jim všem káže.
Jeden všechny přivede,do temnoty sváže.
Víte co miluju?
Poslouchat Paulův hlas a taky miluju sedět v chemii a představovat si že lítám,a doletím až na Hády a tam si stopnu na špičku televiního vysílače.Vážně boží.
Jinak nic moc nového.
Každopádně tento týden byl trošku nešťastný.Ne že by se stalo něco zásadního,ale neměla jsem zrovna nějaké štěstí.Testy jsme vcelku spíš pokazila,zkoušení z AJ jsem dokopala a vůbec to bylo takové divné.
Začla jsem číst Pána Prstenů a jsem maximálně spokojená.Kdo nečetl ať si to urychleně přečte.Totálně boží.Vážně se mi to hrozně líbí.Taky tu vidím prťavou naději na to že bych příští rok jela do Londýna.Ale to nebudu předbíhat,budu ráda když vyjde výměnný pobyt se studenty ve Stuttgartu a ještě víc ráda budu jestli se s holkama domluvíme a pojedeme o prázdninách (při troše štěstí) na dva dny do Vídně.Taky budu ráda když se podívám na Vánoční trhy do Vídně.Tohle je takový plán.Jsem spokojená tak akorát,mohlo by to být lepší ale i o hodně horší.
Byla jsem na improvizaci.Jak může někdo vypadat jako Paul McCartney nechápu,ale je to tak.Je to nespravedlivé.Akorát z toho mám depku :-DD (abyste tomu rozuměli,jeden z herců vypadal jako Paul)
Začla jsem si stahovat Matrix,dlouho jsem ho neviděla (taky boží film) a Keanu Reeves je fakt neuvěřitelnej.Taky si budu muset stáhnout toho Pána Prstenů.Taktéž dlouho neviděný film.A taktéž u mě velice oblíbený.
Beatles pořád drží.
Jinak jsou tu slibované fotky Nuta.
Kdy se zase ozvu nevím.Nemám na netu co dělat a učení mám až až i když příští týden bude volný.Juchů.

Rovnováha mezi koníčky

8. října 2011 v 13:49 Deník
Beatles.
Koně.
BH.
Anime.
Tohle jsou v podstatě mé největší záliby.A je vážně těžké najít mezi nimi rovnváhu tak abych nezanedbávala ani jeden.Přiznávám že anime hodně zanedbávám,ale ono to zas přijde až bude AF.
Vážně nejde se věnovat dohromady všem na 100%.
Teď po ALS mě baví BH,ale to přejde a třeba to zas budou Beatles které teď trochu zanedbávám (nemám poslouchací období).Každopádně sem dávám nějaké lepší fotky z ALS,jen trošku ale ostatní jsou ještě víc mázlé a navíc jsou všechny nastejné brdo.
Také neslibuju nějaký přínos článků,stejně je nikdo moc nečte,i když o to ani nejde.Učení.Ale někdy nějaký ten článek přidám.

ALS 2011

4. října 2011 v 19:08 Deník
Tak tedy píšu nějajou mini reportáž z ALS.Fotky sem dávat nebudu,jedna proto,že jsou hrozně nekvalitní a nechce se mi.
Jedním slovem bych napsala:boží.Opět boží.Zase jsem poznala spoustu bezva lidí jako je Anihorses.Vyhrála jsem jedno 1.místo a to s mím milovaným Alborozem.Pak už jsem nevyhrála nic,ale to vůbec nevadí.Koupila jsem si Konga,kterého dostanu až pod stromeček.
Začla jsem si "vydrápávat" jednoho classica tak snad dopadne něják normálně.Koupila jsem si arabskou ohlávku (která Nutovi nehorázně sekne) a sedlo s uzdečkou (pořád je mi záhadou jak může být někdo tak šikovný a vyrobit to).Takže naprosto úžasná akce.Těším se na další.
Taky si myslím že by se tu mohli objevit nějaké fotky.Ale raději nebudu předbíhat.
Loučím se a těším se u dalšího článku. :-)