Prosinec 2011

I´m down (not really)

19. prosince 2011 v 17:47 Deník
Mám LP... Beginning The beatles and Tony Sheridan.JUPÍ!!
Jsem Beatles fanda a čím míň toho o nich vím tím líp.

Jinak jsem opět kulturně vyžitá.Byla jsem v divadle na "Jonathan Livingston racek" ,filosofické,na přemýšlení.Líbilo se mi to.
Jinak mě v sobotu (už nevím kterou) málem srazilo auto,to jen tak pro oživení.Naštěstí mě jen štrejchlo takže jsem sice odletěla na zem,ale nic se mi nestalo.Jsem šťastný člověk.
Taky už jsem dokoukala Pána Prstenů.Ty filmy jsou fakt totálně super.
Čtu "Pravidla moštárny" .Dobře se to čte,prý je to náročná četba takže si říkám že jsem tak chytrá že to chápu a nebo to že jsem tak blbá že se mi to líbí a nedokážou odhadnout vyšší smysl.
Každopádně mi to připadá jako kdybych byla velká intelektuálka.
Ve skutečnosti jsem jen malý uzlíček nervů,naprosto nespolečenská,nešikovná a nezajímavá.

Někdy v rozmezí 29.listopadu
Jsem naštvaná.Ale vážně.Ježdění na koni kazím víc než je možné.Říkám si,že mám asi blbou povahu na koně.Jsem naštvaná na školu a nejraději bych byla kdyby už bylo volno.Ale zas to bude OK. Většinou takovýhle nálady párkrát do měsíce mám a pak je to zas OK.

Začátek prosince
Miluju když John zpívá Come on! v písničce Please please me.
Každopádně už mám zase dobrou náladu.Každopádně pořád miluju Beatles a kadopádně jsem KONEČNĚ byla v Maid café.Miluju zpívání karaoke.Mít to doma tak se od toho nehnu :-))
Pravidla moštárny jsem už dočetla a tak si říkám jestli jsem to vůbec pochopila.Teď čtu Olivera Twista.

19.12.
Začla jsem se dívat na Death Note...zase.Ale v originále.Raito je totálně BOŽÍ!! A taky sleduju Bakuman...tam je zas totálně boží Takagi.A jestli vám příjdou podobní tak je to tím že předlohu pro anime (mangu) vytvořili stejní autoři.Nejlepší na tom je že každý je ÚPLNĚ o něčem jiným.A Takagi je asi lepší,není tak strašnej kruťas jako Raito (alias Kira).
Back in the U.S.S.R. = geniální písnička od Beatles.Úplně ji zbožňuju.
Miluju prohlížení fotek z mého véce než naprosto nepřekonatelně úžasného dětství.Ono to bylo vážně SUPER.Všechno mě bavilo,všichni mě měli rádi,...prostě žůžo.
Je zajímavý že články většinou píšu celej měsíc.Pak ho vymažu a začnu psát znova,proto tady tak dlouho zas nic nebylo.
Dobře...já už tenhle článek vážně zveřejním.