Leden 2012

Neznat nudu,neznám ekzém...

30. ledna 2012 v 18:12 Deník
Kong,kterého jsem dostala k Vánocům.
HELP!!
Nutně potřebuju nápady jak bych mohla doma zabít volný čas.Nadpis s tím samozdřejmě souvisí.Kdybych se nenudila a měla něco do čeho bych se ponořila tak se nesoustředím na svědění a nedrbu se a nemám rozdrbaný ruce.Takže pište cokoliv .Takže jednoduchá otázka:CO MÁM DĚLAT???

Už asi 4 dny se snažím napsat smysluplný článek,ještě nikdy mi nedošlo že je to téměř nadlidská schopnost.Začněme událostmi z minulého týdne.
Má zkaženost se vyrovnala 100%. Poprvé v životě jsem byla na vodárně... a o událostech "po" vodárně se raději zmiňovat nebudu.
V pátek jsem byla s kámoškama na koncertě Glass Onion (Beatles revival),trochu jsem se bála že budou písníčky zkracovat,ale můj strach se vyjevil jako neopodstatněný.Nezkracovali a já si zaskákala,zatancovala a vyřvala hlasivky.Pár chyb to taky mělo,hlavně některé diváky,kterým bylo úlně jedno že dopitý kelímek od piva vám hodí na hlavu (to trochu přeháním,ale kelímky tam vážně lítaly).No a víkend byl odpočinkový.
S úlevou musím zkonstatovat, že můj život,co se společenských vztahů týče,není zas až taková katastrofa.Sice je to teď trochu (hodně) naplé,ale doufám že to zvládnu.
Bohužel nám nastali mrazy,ale snad to přežiju.
Už aby bylo jaro.
Tak já už končím a doufám,že tohle se jako smysluplný článek počítá.

A už to bylo...

21. ledna 2012 v 22:16 Deník
Ahoj
víte co miluju? Sedět s noťasem v posteli,miluju když si můžu v posteli číst a když můžu před spaním poslouchat Cimrmany.Jojo,Zu se dala na Cimrmany.Toť vše (jo miluju ještě hodně věcí,ale momentálně teď tyto,jo ještě miluju poslouchat Beatles,ale to už tak půl roku).
Dneska jsem byla s mamkou nakupovat takže mám zase pár nových věcí.Svetřík,tričko,kalhoty a bolerko k šatům.No a odpoledne byla (a možná ještě pokračuje) rodinná oslava v restauraci.
Víte co je někdy super? Klasický trampský písničky.Někdy mám prostě chuť si sednout k táboráku (s fajn lidma) a zazpívat si Bednu od whisky,Modrá a další.Kdo ví jestli se mi to ještě někdy poštěstí.S největší pravděpodobností ne.

Teď k dalšímu tématu.Mám ekzém a to tak že naprosto příšernej.Mám ho od narození.A teď v zimě je to ještě horší.Obě dvě ruce naprosto rozdrbaný,břicho dodrbaný,krk...z obličeje už mi to naštěstí zmizelo.Takže v důsledku toho teď píšu článek se zafačovanejma rukama abych si je nemohla drbat (věřte nevěřte,já jsem schopná drbat se i ve spánku).Už aby bylo jaro.

Taky jsem zjistila,že nevím co chci.V každé chvíli je to něco jiného.Jojo,puberta se hlásí o slovo.Tak už zase nemám nic moc co psát.Ale už tento článek zveřejním.

Dostávám chuť...

14. ledna 2012 v 18:40 Deník
Dostávám chuť vyrobit si letájicí stroj...kurňa...to by bylo skvělý umět lítat.Prostě bych vyskočila z okna ve škole a odletěla pryč.Umíte si někdo představit lepší pocit? Všechny ty udivený pohledy..ha...a ještě Beatles by mi k tomu mohli hrát.Ještě lepší pocit.A ještě bych mohla umět čarovat,takže bych letěla po ulici,hráli by mi k tomu Beatles a ovládala bych všechny 4(5) živlů.Neuvěřitelně skvělej pocit.Aspoň bych mohla umět kreslit abych si to mohla nakreslit.Psát o tom by nebylo ono,chce to prostě obrázek.
Fíha...

13.1. 2012
Alias pátek třináctého.Jak jste jej přežili? Na pověry okolo pátku třináctého já moc nejsem,dokonce byl pro mě tento ten úspěšný.3 hodiny ulejvák ze školy (byli jsme se školou v planetáriu),nebyli konverzace do 4 a byla jsem s mamkou ve městě což se rovná nové šaty,triko a tílko.Šaty se týkají dalšího tématu.V únoru jdu na školní ples.S kamarádkami budeme pomáhat v šatnách takže to budeme mít zadarmo.Šaty jsou krásné,modré,bez ramínek,nad kolena.Takže úžasné.
Taky jsem změnila design.Opět úplně obyčejný,ale mě se to líbí,moc práce jsem si s ním nedala a je vážně jednoduchý a nekomplikovaný.Měla jsem zrovna tvořivou náladu.
Každopádně jsem na sebe naštvaná.Místo učení,čtení a dalšího sedím u noťasu.Bože,aspoň na tu bižuli,matiku a zemák bych se mohla podívat.Ale to odkládám na víkend.
14.1. 2012
Už jsem se dívala na biologii a zjistila jsem že je naprosto nemožné se ji naučit.Většinou jsou tam věty ve kterých nerozumín ani jedinému slovu.Problém by mohl být také to že se musím naučit kolem 30 stránek hustě popsaných cizími slovy za dva dny.Takže budu doufat že spolužačka bude mít dobrý tahák a já budu mít štěstí.Věřím si na 2,a nebo na 3 ...
No ano taky vám napíšu co jsem dostala k narozeninám (od rodičů i kamarádek):3 knížky,krásný svícen,Havlův podpis,hyacint,bonboniéry,čokolády,Beatles CD,peníze...a to už stačí,přeci jen před chvílí byli Vánoce a Štědrý den :-)
Jupí...mám další LP (Loves songs) a je naprosto ÚŽASNÝ.Jednou vám je všechny vyfotím.Možná hned :-)
Tak tady jsou.Je to první dvojLP co jsem dostala.Zatím jen 3 fotky jednoho vydání ve kterém jsou 2 LP.Je to jedna z prvních desek co kdy vidali :-)
Jojo kvalita je na nic ale bylo to foceno mobilem a já myslím že to bohatě stačí.
Další fotky zase někdy jindy.
Něják moc dlouhý článek.Nemusíte číst ale člověka vždycky potěší když ví že někdo si dal kvůli němu tu práciÁch...umírám

12. ledna 2012 v 16:56 Deník
Po lyžáku,někdy v rozmezí mých narozenin...
Už bych se měla naučit psát souvisle.Fakt mi to nejde.
Takže..
1)Co Vánoce? Copak pěkného jste dostali?
Já toho dostala celkem dost,ale hlavní dar byl notebook na kterém jsem se úspěšně stala závislá.
Joo...taky jsem dostala další LP Beatles (With The Beatles)
2)Co Silvestr?
Já naštěstí byla u kamarádky,kde jsme v podstatě hrály jen Starshina a popíjely Frisco.Pohoda...
3)Dostávám se k lyžáku.Na to že na zimní sporty nejsem dělaná,hlavně ne na to být celý den někde na sjezdovce tak to šlo.Učila jsem se na prkně.Takže u mím obloučky což mi ke štěstí stačí vzhledem k tomu že jsem na pkrně byla poprvé a patrně i naposled.
Pili jsme a moc se mi to líbilo.Hlavně jste mě měli slyšet,mluvila jsem jak kanál...prostě hodně sprostě xD Je to skvělej pocit mít skvělou náladu nehledě na to co do vás někdo valí za kecy.Ale nebojte,jen se mi motala hlava, a dokonce i to byl skvělej pocit.Ani kocovinu jsem neměla a přitom si všichni stěžovali na bolest hlavy.Asi jsem přirozená alkoholička.S politováním si ale musím přiznat že to bylo asi taky naposled.Sice jsme se s kámoškou domlouvaly že prostě MUSÍME zajít na Flédu,ale jak to znám,nic z toho nebude.Jako vždy.
Po lyžáku už to jde všechno z kopce.Nestíhám se učit,hrozí nám krach a mám ze všeho depku.Taky jsem se změnila a ztratila iluze o mé dobré kamarádce.Možná že ten alkohol nebyl zas tak dobrej nápad,chovám se úplně jinak než předtím.A možná je to tím že prostě nemám náladu.Zatím se vše sere,nebo spíš...zatím mě všechno sere.Do díry,do díry,do díry.Nechce se mi tu psát sprostě i když bych hrozně ráda.Nechci abyste o mně ztratili iluze..

Doufám že po mých 16 narozeninách se všechno zlepší(tuto část článku píšu 10.1. 2012) tak už jen dva dny a zas mi bude hej.Doufejme.
Jojo...když je vám blbě...spoléhejte na Beatles...pro mě zaručený zvedák nálady.

12.1. 2012
Tak jsem se tedy nemýlila.Už se cítím líp,ne-li skvěle.Už je mi 16,jsem stará a zkušená :D jen obrazně.Několik lidí bylo už ve 13 zkušenějších než já teď :-))Ale dost už.Jak se tak dívám,napsala jsem celkem dlouhý a dokonce i souvislý článek.Tak tedy...slavnostní zveřejnění!!

Avatar by Nasťa.