Únor 2012

Japonské filmy

23. února 2012 v 17:35 Deník

Nedávno jsem viděla naprosto překrásný a dojemný japonský animovaný film:Toki wo Kakeru Shoujo aneb O dívce,která proskočila časem.Poplakala jsem si u toho a nemůžu na ten film přestat myslet ... příští život chci žít asi v Japonsku :-) Hlavní hrdinka byla skvělá,rychle jsem se s ní ztotožnila a záviděla jí její 2 kamarády (hlavně Chiakiho,na kterém jsem totálně ujetá xDDD).Bože, já ten film totálně zbožňuju!!!
Obecně,když se podíváte na nějaký kreslený japonský film tak ve vás něco zanechá,když se na něj díváte můžete cítit tu jinou atmosféru, i když třeba nemáte rádi anime nebo mangu,jeden japonský anim. film si určitě pusťte (např.Toki wo Kakeru shoujo).Já moc jap.anim.filmů neviděla...myslím že jen 3 :DD ale oba dva v sobě měli tu atmosféru.Možná je to tím jazykem nebo čím,každopádně fakt doporučuju :-)

Ples
Šílený.Málem jsem vypustila duši :DD ale ty tři kofoly s rumem za to stály :DD

Kadeřnice
Byla jsem u kadeřnice a přijde mi že nemám skoro žádné vlasy :DD nechala jsem si udělat "podkovu" a mám to vážně krátké,culík mi nejde udělat :-)) nicméně se mi to líbí... změna je život.Taky to znamená že potřebuju jít "někam" ven večer dokud se cítím jako nová :-)) víte že je skvělej pocit vyjít z kadeřnictví a vedět že se na vás všichni dívají a otáčejí se za vámi? Já to vím a je to k nezaplacení.

Moje poprvé...

9. února 2012 v 22:14 Deník
Mám takový pocit,že tento rok zažívám svá poprvé.
Poprvé chlastačka,poprvé vodárna,poprvé v klubu (kde byla mimochodem šílená nuda).. jsem zvědavá kam až to moje poprvé dojde.
Uvidíme jak to bude dál.Další je na řadě ples :-)

Jaráky
Jarní prázdniny trávím převážně v posteli s notebookem a s předsevzetím:"Tak dneska se na tu školu už vážně podívám."
Jinak se nic moc neděje.Akorát jsem byla na aplikaci očních čoček.U svých brýlí samozdřejmě zůstanu,budu si kupovat jen jednodenní čočky,ale stejně je to skvělej pocit nemít jednou brýle a vidět bez nich.
Taky jsem dostala mini depku z toho,že jsem už dlouho nebyla na koních (bude to tak měsíc a něco),kvůli počasí.Tohle počasí už mě fakt štve,já prostě nejsem zimní typ (už kvůli tomu ekzému).
No taky se těším na animefest.S mamkou budeme šít jednoduché lolita šaty jako cosplay,pak mám ještě naplánované 2 další cosplaye a jeden z nich je chlap,který povětšinou chodí polonahý (už jsem chtěla napsat nahý :DD).
V podstatě pohoda,jen by to už chtělo velké prázdniny :DD
Můj (snad) budoucí cosplay,(polo)naháč Gray z Fairy Tail :DD

Jak já bych chtěla umět kreslit.Lidi v pohybu,můj největší problém jsou ruce,já je prostě NEUMÍM nakreslit a co terpve ohnutá ruka,nebo prsty.Vždycky to vypadá jako něco ale jako prsty fakt ne.GRR...
Vždycky mám ten obrázek vymyšlený ale realizace trošku hodně pokulhává,na realizaci se většinou ani nedostane,vím jak by to dopadlo.