Duben 2012

Mám ještě do maturity klid.

26. dubna 2012 v 19:03 Deník
20.4. 2012
Je skvělej pocit nemuset se nervovat s příjmačkama na střední.Já už je mám za sebou,už skoro 3 roky si hniju na gymplu :DD (jsem v prváku)..
Pak ovšem příjdou maturity a příjmačky na vejšku.Dokonce dvojstres...jak se znám tak u maturit ze sebe vypotím aspoň 10 litrů potu a u příjmaček na vejšku možná jen 5 litrů...to budou zase stresy.Tak se učte,prospívejte a nebuďte nedbalí.
21.4. 2012
Do pondělí 30. musím přečíst 4-5 knih k nižší maturitě.O to nic.Myslím že už jich mám něják tak přečtených ale teď přijde ta horší část.Profesorovi máme na papírek napsat co jsme četli a pak z těch knih budeme psát test.A tady je ten problém....na čtenářský deník jsem mírně kašlala takže jediné co si o těch knikách pamatuju je jejich název a autor.Ouha...takže doufám že se mi podaří někdě na netu stáhnout aspoň nějaký info o těch knihách.A nebo si prostě stáhnu filmy :DDD
Jen tak pro představu co za knihy jsem zhruba četla:
Babička Božena Němcová (tu si možná přečtu ještě jednou,celkem se mi líbila)
Bylo nás pět Karel Poláček
Malý princ Antoine de Saint Exupéry (no...nevím jak se to jméno píše,vlastně o téhle knize nic nevím :DD)
Jméno růže Umberto Eco (jsem moc malá na tuhle knihu takže jsem ji z velké části nepochopila)
Povídky z jedné (z druhé) kapsy Karel Čapek (nebavilo,člověk se do toho nemůže začíst)
Kytice Karel Jaromír Erben
Mám takovej pocit že tam je i Edgar Alan Poe ...takže super...třeba to něják zvládnu :DD
23.4. 2012
Včera jsem zas byla po dlouhé době jezdit a řeknu vám že dneska mě naprosto ŠÍLENĚ bolí nohy a to chci jít zítra taky ještě jezdit.Ve středu asi umřu.
Na školu zase kašlu....už by to chtělo prázky,něják se to moc vleče...ať už nám uzavřou známky....ať je klid.
Dneska jsem byla v čajovně a odpoledne jsem se dívala na první část filmu Babička...to je tak dojemný,úplně jsem plakala.
Muselo to býtuplně jiné žít v té době.Nebylo to tak hrozně hektické,žádná auta...bylo to všechno takové "čisté",neposkvrněné...někdy je mi až líto že žiju v této době.
24.4. 2012
Tak jsem se dodívala na druhou část Babičky.No nebudu vám lhát....brečela jsem jako malá,a kdo u tohoto filmu nebrečel,nemá srdce.
Taky jsem dnes zase byla jezdit.Skvělý.Hlavně jsem zvědavá na zítřejší tělocvik.Asi totiž nevstanu z postele jak mě bolí nohy :DD (to je tak když jste nebyli 3 týdny jezdit)...
Mám šílenej bordel nepořádek v pokoji.Asi bych s tím měla něco udělat,ale vůbec se mi nechce.Měla bych se i učit biologii ale koho zajímá co jsou to "telomy"...mě ne a tak na to asi taky kašlu.... :D aspoň budu mít čas uklidit si pokoj :DD
25.4. 2012
Naše třídní byla v New Yorku a dneska (mezitím co jsme čekali na focení) nám vyprávěla jaké to tam bylo...jak jinak....ÚŽASNÉ.Takže mám takový pocit že se tam jednou podívám.
Tričko z H&M máte levnější než litr vody, a nejsou tam tlustí lidé a každý se na vás usmívá a dávají se s vámi do řeči ve frontě na záchody...NY je prý svůj vlastní svět,jiný než Amerika....takže doufám že se jednou přesvědčím na vlastní oči.

Usměj se :D

19. dubna 2012 v 18:10 Deník
16.4. 2012
Tak jsem se taky jednou učila.Fyziku.Dneska jsem z ní psala opravný test,na tu 3 to snad bude.Moji výslednou známku tu sice moc neovlivní ale co už.Budu se muset nechat ještě vyzkoušet....
Taky jsem udělala nový dess.Barvy se mi líbí.Celkově celkem normální (takovej krásně roztomilej jednoduchej,už ani psát neumím) :DD o mně naprosto nic nevypovídající.Ale ten Murphyho zákon se mi líbí :-))
Dneska celý den propršelo,v důsledku toho se mi nechtělo nic dělat (ostatně,jako vždycky) :DD
Taky jsem dnes zjistila jak moc mě němčina obtěžuje.Takže jestli se nedostanu do FCI (seminář z angličtiny) asi se odstřelím,ale vzhledem k tomu že do FCI berou cca 15 lidí z celýho ročníku (což je dohromady asi 150 lidí) tak bych měla jít rychle shánět nějákou zbraň.
Angličtina je prostě tak pěkná,libozvučná....ale co máme z němčiny? leda tak otravnou Frau Thomasen...shit :DD
Neodolala jsem a stáhla jsem si Matrix.Musela jsem se podívat na některé scény.Sakra....ten film je totálně boží...
17.4. 2012
Jsem kochající se shopaholik :DD nejraději bych si pořád kupovala něco nového na sebe... nejvíc mě však štve že problém by snad ani cena nebyla (vždy se dají sehnat pěkné věci které nestojí 2000 ) ale moje postava.Poslední dobou se tím užírám víc a víc.Nejde o to že bych nebyla dost štíhlá,to čert vem ALE já mám mega široký ramena a ŽÁDNÝ boky,takže mi nesluší v podstatě nic... rychle mi sem hoďte nějaký uspokojující komentář ať se cítím líp :D
Kdybyste viděli jak slintám nad outfity bloggerů...."kéž bych mohla něco takového nosit"....shit shit shit!!!
18.4. 2012
Dneska jsem byla s mamkou zařizovat pas,když jedu do toho Švédska o prázdninách.Ona by sice možná stačila občanka,ale jistota je jistota.Obě jsme trnuly hrůzou jak dlouho tam budeme muset strávit,ale nakonec jsem byla za 20 minut hotová :-) takže skvělé.
Ještě se jdu naučit ZSV a moc sloves do němčiny :DD
19.4.
Němčina odpadla!!! Jupí,slovesa se nekonala a končili jsme o 3 hodiny dřív.Tak jsem se byla podívat do města,kde jsem zjistila že věci do pasu mi ABSOLUTNĚ nesluší.Jenže už mě fakt nebaví pořád nosit jen bokovky...takže asi budu muset nakoupit šaty...šaty mě baví :DD zrovna jsem viděla jedny krásný...jsem prostě povrchní bruneta,která ráda vypadá dobře...i když se mi to většinou nedaří :DD
Jinak fyzika dopadla opět špatně,takže budeme psát 3.opravný test a bude se nám počítat jen nejlepší známka...zázrak...jestli ono to nebude tím,že si na ni stěžovali rodiče na třídních schůzkách :-)))
Ještě 2 fotky mé králíce venkku,pedtím než začlo pršet :-))


Ta melodie...

12. dubna 2012 v 19:26
Mám pro vás takovou tu správňáckou random fotku.
Je focena mým milovaným mobilem,v mém milovaném pokoji,na mé milované posteli s milovaným neustlaným povlečením a hlavně je na ní můj milovaný notebook.
A hlavně vypadá fakt správňácky! :-)

Víte co je jeden z nejhorších pocitů?
Když v sobě máte alkohol,nebylo vám 18 a před klubem stojí policie,sice ne proto aby vás prověřovala (hledali někoho pohřešovaného) ale stejně... ještě že za chvíli přijel ten taxík.
Jojo...jela jsem taxíkem..

Dno za dnem.
Ne že bych byla na dně ale zrovna tahle písnička mi celý den zní v hlavě.Ta kytara je víc než boží...
Jo...jsem na dně...musím chodit do školy a vůbec ale vůbec se mi nechce.

Mimorealita :-)
Někdy si zkuste lehnout na postel,pustit Tomáše Klusa a zaposlouchat se... zajímavý.

Vůbec by mi nevadilo mít prázdniny na zbytek života.Škola mě fakt nebaví.Jsem úplně bez energie.Snažím se učit ale prostě mě to odpuzuje.Ale něco umím.

Někdo mě zliskejte.
Dejte pryč ten noťas.
Já chci na dlouhou dovolenou bez noťasu.
Ať už je teplo ať si aspoň můžu sednout ven....
Ať už jsou maturity,ať už je léto a volno.
Jsem vážně skromná.........

Rape me od Nirvany má úžasnou melodii na začátku,úplně zbožňuju (celá ta písnička je úplně drsná).Skvělou melodii má na začátku i Can´t stop od Red Hot Chilli Peppers.

Tak po dlouhé době zas velice "smysluplný" článek.Ostatně...jako vždycky.. :D

Jo a ještě nějaké fotky:
Konga mám už od Vánoc,ale 2 fotky jsem udělala až teď. (černí BH se fakt fotí blbě)

Už to nějakej ten den bude,co u nás bylo naposled nebe bez mráčku.
Na zahrádce máme louku.. :-)))
Moje večně zalezlá králice :-)
Náš parapet na verandě okupují kočky :-)) a ne jen 2

Aby se neřeklo...snažím se číst (chápat) poezii...

A na konec něco z mého pokojíku. :-)